banner
Nasıl Ürün Alırım ?

Nasıl Ürün Alırım ?

·         Nasıl Ürün Alırım?

·         Beğendiğiniz Ürünleri Sepetinize Ekleyin."Sepetim" Ya Da "Hemen Al" Butonunu Tıkladıktan Sonra

·         Üye Girişi Yaparak Veya Yeni Üyelik Oluşturarak Alışveriş Seçeneklerinden Birini Tercih Edebilirsiniz.

·         Üye Girişi:  E-Postanızı Ve Parolanızı Girdikten Sonra Giriş Butonuna Tıklayarak Alışverişe Devam Edebilirsiniz.

·         Yeni Üye: Butonuna Tıklayarak Yeni Üyelik Oluşturabilirsiniz.

·         Adres Seçimi Ekranında Ürünün Teslim Edileceği Adresi Ve Fatura Adresini Belirleyin. Ödeme Ekranından Ödeme Seçeneklerinden Birini Seçerek Gerekli Bilgileri Girin.Kargo Seçeneklerinden Birini Seçiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum İfadesini İşaretleyip Siparişinizi Tamamlayabilirsiniz.

·         Ürünü Satın Aldıktan Sonra Kredi Kartınızdan Ürün Bedeli Çekilerek, Ödeme İyzico Banka Havuz Hesabında Güvenli Bir Şekilde Tutulur.

·         Satıcı Ürünü Verilen Adrese Kargolar En Geç 3 İş Günü İçerisinde Kargolar Ve Bilgilerini Sisteme Girer. Kargo Bilgilerine Profiliniz den Ulaşabilir, Bu Bilgiler İle Kargonun Nerede Olduğumu Takibini Yapabilirsiniz.

·         Mağaza Belirttiği Tedarik Süresinde Ürünü Kargoya Verilmemişse Müşteri Üyelik Sayfasına Girerek Satın Alma İşlemini İptal Edebilir. Bu Durumda Ürün Bedeli Satın Alma İşleminin Yapıldığı Kredi Kartı Üzerinden Kesintisiz İadesi Yapılacaktır.

·         Teslim Alınan Üründe Herhangi Bir Sorun Yok İse Ürünün Kargoya Verildiği  Tarihten İtibaren 5 İş Günü İçinde Müşterinin Ödemeye Onay Vermesi Gerekmektedir. Bu Süre Zarfında Sipariş Onaylanmadığında, Sistem Siparişe Otomatik Olarak Onay Verecektir.

·         Teslim Alınan Ürün, Kusurlu, Ayıplı Veya Anlatılandan Farklıysa Müşteri Satın Alınan Ürünün İadesini, Üyelik Sayfasından Onay Sürecini Durdurup İade Sürecini Başlatabilir.

X